ALÜMİNYUM KORKULUK

Alüminyum korkuluk sistemleri günümüzde en çok tercih edilen merdiven korkuluğu modellerinden biridir. Gerek fiyat gerekse estetik açıdan uygun olmasının yanı sıra paslanmaya dayanıklı olması ve hızlı takılır/sökülür olması da çok rağbet görme sebeplerindendir. Alüminyum korkulukların çok kullanılmasının başlıca sebebi piyasada birçok farklı renk ve desenin ve bu desenlere uygun parçaların bolca bulunmasıdır. Bu parça, renk ve desenler kullanılarak sınırsız seçenekte model üretilebilmektedir.

AVANTAJLARI:

MODERN YAPILAR İÇİN EN İYİSİ!

Alüminyum korkuluk sistemleri, modern yapılar için en çok tercih edilen uygulamalar arasında yer alıyor. Köşe balkon, fransız balkon, havuz ve merdiven korkulukları için kullanılan küpeşteler, sağladıkları verimlilik açısından modern yapılar için tercih edilebilirliğini koruyor. Montaj ve de-montaj gibi özellikleri sayesinde her hangi bir bakım anında sökülme ve yeniden takılma işlemi rahatlıkla gerçekleşiyor.

KOLAY BAKIM!

Alüminyum korkuluk sistemlerinin tercih edilmesindeki bir önemli faktörlerden birisi ise bakım gerektirmemesi ve paslanmaya karşı dayanıklı olmasıdır. Ayrıca projeniz için uyumluluk göstermesi adına ahşap, cam ve pleksi gibi ürünlerle uyum içinde kullanılabilmektedir.